Hakkımızda

Avrupa Yatırım Holding, yenilikçi, takipçi, değer odaklı ve sorumlu yaklaşımı ile güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlerde reel yatırımları gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Ramazan Burak Telli liderliğinde 2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding, orta vadede yatırımlarına sağlık, enerji, inşaat, yazılım gibi stratejik sektörlere yatırım yapmayı ve hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin en değerli yatırım şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Avrupa Yatırım Holding ; hastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve disiplinli çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı, tevazu, üstün nitelikli, halka yakınlık, bireye saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmeyi esas almıştır.

Avrupa Yatırım Holding; daha birçok kişiye ulaşarak Türkiye’de ve yurt dışında öncü sektörlerde faaliyet göstermeye, analizlere dayalı istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisini tercih etmektedir.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Ramazan Burak Telli liderliğinde 2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding, orta vadede yatırımlarına sağlık, enerji, inşaat, yazılım gibi stratejik sektörlere yatırım yapmayı ve hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

placeholder

Başkandan

Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli
Ramazan Burak Telli

Avrupa Yatırım Holding’in Değerli Yatırımcıları ve Pay Sahipleri, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Avrupa Yatırım Holding, sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan öte “mutluluk veren” bir şirket olmak gayesindedir. Bu nedenledir ki güncellediğimiz vizyonumuz, “Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider şirket olmaktır.”

İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme sürecinde; her zaman olduğu gibi toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmeyi ana vazifemiz olarak görmekteyiz. Keza, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi azami ölçüde yerine getirecek ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Epeyce uzun iş tecrübemiz bizlere şirketlerin de doğdukları ülkeyle, toplumla birlikte gelişip, büyüdüğünü gösteriyor. Bu nedenledir ki; şirketler için toplumsal gelişme de en az endüstriyel büyüme kadar mühimdir. Bu bir tek bizim için değil uzun ömürlü ve kalıcı tüm şirketler için değişmez bir hususiyettir.

Avrupa Yatırım Holding gelişimini yakın gelecekte sağlık, iletişim, inşaat ve enerji sektörleri yer almak üzere sürdürecektir. Rekabetçi maliyet avantajından ödün vermeden, işlerimizi güçlendirecek, destekleyecek ve istikrarlarını sağlayacak fırsatları değerlendireceğiz.

Bugün ulaştığımız noktada sosyal sorumluluk konusu bizim için iş başarımız kadar önem arz etmektedir. Büyüme sürecimizi sadece endüstriyel yatırımlarımızla değil sosyal yatırımlarımızla da destekliyoruz. Sadece iş alanındaki başarılarımızla değil, sosyal gelişmedeki katkımızla da anılmak istiyoruz.

Tüm işlerimizde olduğu gibi bu alanda da öncü, kaliteli projelerin hayata geçirilmesini önemsiyoruz. İş konusundaki işbirliklerimizde, ortaklıklarımızda daima alanında en iyi olanlarla çalışmayı prensip edinmişizdir. Bu yaklaşımımızın aynısını sosyal sorumluluk alanına da taşıyarak, konusunda uzman kurum ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapmak konusunda dikkatliyiz. Aynı zamanda sosyal alandaki yatırımlarımızı geliştirmek konusunda da kararlıyız. Biz, sadece ekonomik yatırımlarımızla değil, topluma ve özellikle de çocuklarımıza yaptığımız katkılarla da moral buluyor, gurur duyuyoruz.

Saygılarımla,